Bitcoin in 2016 een leuke infographic over Bitcoin en de extreme groei die is doorgemaakt in 2015. Alle indicatoren wijzen erop dat in 2016 een verdere groei bewerkstelligd gaat worden. Inmiddels is het dagelijks trading volume van Bitcoin al groter dan Western Union en komt het dichtbij het dagelijks volume van Paypal. Bitcoin veroverd ontzettend veel marktaandeel en Ok Coin heeft een groei van 847% in trading volume.
Inmiddels zijn er wereldwijd al meer dan 100.ooo bedrijven die Bitcoins accepteren. Waaronder grote spelers als Microsoft, Dell, Expedia en Paypal. De lage transactiekosten maken het ontzettend aantrekkelijk om Bitcoins te accepteren.
Daarnaast is het ook mogelijk om bij Xapo een wallet aan te maken en een Bitcoin creditcard te bestellen. Deze wordt ondersteund door VISA en u kunt dan gewoon geld opnemen uit pin automaten. Deze innovatie is voor veel mensen een belangrijke doorslag. Binnenkort zal ik hier nog uitgebreider over schrijven in een artikel.